Hlavní navigace

FO,prodej auta do 1 roku - prosím?

  • (neregistrovaný) 79.98.159.---

    23. 3. 2010 13:21

    Prosím,opravdu nikdo neví?
    FO,zaměstnanec,koupil auto 5/09 v Německu,prodal 8/09 v Kč.
    Je rozdíl povinen zdanin § 10?A přepočet na Kč je ke dni koupě dle ČNB?Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 23. 3. 2010 13:57

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re: FO,prodej auta do 1 roku - prosím?
      a)určitě ano
      b)dala bych to tak

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).