Hlavní navigace

zálohy na daň

  • 10 213.29.34.---

    23. 3. 2010 13:56

    Dobrý den,
    prosím o radu. Jak je to se zálohami na daň, pokud jsme tento rok ve ztrátě?? Musí se platit, jedná se o s.r.o.
    a fyzická osoba, které vyšla letos daň 163200 kč, ale větší část příjmu je ze závislé činnosti??? Musí platit zálohy???
    Děkuji
    prosím když tak nějaký paragraf kde vše najdu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2010 14:01

      Maxx (neregistrovaný) 94.112.103.---

      Re: zálohy na daň
      § 38a zák. o dani z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).