Hlavní navigace

soc.a zdrav. poj. v 2009 nezaplaceno???

  • (neregistrovaný) 77.48.78.---

    23. 3. 2010 15:01

    Dobrý den. Platí ještě, že pojistné na ossz a zp za 2009, které není zaplaceno firmou s.r.o. do 31.1.2010 nesmí být daňový náklad (524) , ale je to nedaňové????

    Díky

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 23. 3. 2010 15:25

      zdenča (neregistrovaný) 188.120.211.---

      Re: soc.a zdrav. poj. v 2009 nezaplaceno
      Ano,stále platí,čili ve 2009nedaňově!(viz.§24 odst.2písm.f)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).