Hlavní navigace

prodej restaurace -DE

  • (neregistrovaný) 62.201.24.---

    23. 3. 2010 18:17

    Prodala jsem nemovitost-restaurace,kterou jsem měla na úvěr. Uplatňoval jsem odpisy a a retaurace byla pochopitelně v obchodním majetku. V roce 2009 jsem ji prodala,doplatila úvěr .Rozdíl,který mi zbyl z prodeje zdaním jako příjem z podnikání a ovlivní to výši obratu,stanu se kvůli tomu plátcem DPH?Děkuji zta odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 3. 2010 18:53

      Vladík (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: prodej restaurace -DE
      Prodej dlouhodobého majetku se nezahrnuje do obratu pro účely DPH- § 6 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).