Hlavní navigace

občanské sdružení

  • (neregistrovaný) 217.66.165.---

    24. 3. 2010 0:12

    Prosím, může mi někdo poradit, jaké příjmy občanského sdružení se počítají do obratu z hlediska registrace k DPH? Můžete mi prosím napsat, kde bych to našla?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2010 8:14

      ... (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: občanské sdružení
      §94 odst.2 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).