Hlavní navigace

Není to zdaněno na 2x?+ zápočet

  • (neregistrovaný) 193.86.182.---

    24. 3. 2010 8:47

    Dobrý den, prodala jsem kousek pozemku za 30.000,-, z toho jsem zaplatila 900,- (daň z prodeje tuším). Těch 30tis. teď ještě musím dát do přiznání dle par. 10, že? A nebude to tím pádem zdaněno na 2x??

    A ještě prosím, kdo vedete DE, jak účtujete zápočet? Mám Winduo od Čapka,mám to v ostatních úhradách,ale nevím,jaký rozkont (makro rozkont) použít....

    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2010 9:59

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re: Není to zdaněno na 2x?+ zápočet
      Těch 900 byla daň z převodu. Teď ještě zaplatit daň z příjmu. Koukněte na § 4, jestli se na Vás nevztahuje osvobození. Pokud ne, dáte do § 10 příjem 30.000 a k tomu všechny příslušné výdaje, mimo jiné těch 900.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).