Hlavní navigace

Přerušení živnosti

  • (neregistrovaný) 90.182.60.---

    24. 3. 2010 9:07

    Dobrý den,
    klient přerušil živnost k 4.1.10 a bude ji obnovovat od 1.4.10. Musím v daňovém přiznání za rok 2010 dodanit staré pohledávky? -
    zvyšující výsledek hodpodaření § 5, §23

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).