Hlavní navigace

Platit SP nebo ne? Prosím

  • 10 89.102.198.---

    24. 3. 2010 11:09

    Dobrý den, chci se zeptat, zda se musí odvádět SP a ZP z příjmů herce (modela). Daní to v §7, ale s tím SP a ZP si nevím rady. Má to jako svobodné povolání, nevlastní živnostenský list.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).