Hlavní navigace

odpočet na poplatníka

  • (neregistrovaný) 81.30.253.---

    25. 3. 2010 12:31

    Prosím o radu, starobní důchodce - občan ČR, trvalé bydliště v Austrálii, pronajímá plochy, platí z pronájmu daň, může si na sebe odpočítat 24.840,- Kč za rok? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 3. 2010 18:34

      norina (neregistrovaný) 90.177.158.---

      Re: odpočet na poplatníka
      odpočítat si může, DP musíte rozlišit dle § 2 ZDP - rezident nebo nerezident. V obou případech může uplatnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).