Hlavní navigace

Fotbalista a výdaje %

  • (neregistrovaný) 89.31.42.---

    28. 3. 2010 11:19

    Kolik mám dát % výdajů na §7 odst. 2 pís. b) (zák. o dani z příjmů) za rok 2009?
    Předem moc děkuji za pomoc.
    Kamila

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 3. 2010 12:57

      v.e.n.d.y.

      Re: Fotbalista a výdaje %
      60%
      02. 11. 2009, Ing. Petr Kučera
      Srovnání výdajů procentem z příjmů pro roky 2008, 2009 a 2010.
      ________________________________________
      Výdaje procentem z příjmů u příjmů z podnikání a z jiné samostatné výdělečné činnosti podle § 7 odst. 7 zákona o daních z příjmů.
      Druh výdaje 2008 2009 2010
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů ze zemědělské výroby, lesního
      a vodního hospodářství 80% 80% 80%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů ze živností řemeslných 60% 80% 80%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů ze živností ostatních 50% 60% 60%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů z jiného podnikání podle zvláštních
      předpisů 40% 60% 40%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů z užití práv z průmyslového nebo ji-
      ného duševního vlastnictví, autorských práv 40% 60% 40%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů z výkonu nezávislého povolání 40% 60% 40%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů znalce, tlumočníka, rozhodce 40% 60% 40%
      ---------------------------------------------------------------------
      z příjmů insolvenčního správce 40% 60% 40%
      ---------------------------------------------------------------------
      Poznámka: Pro rok 2009 změněno zákonem 289/2009 Sb., pro rok 2010 změněno zákonem 362/2009 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).