Hlavní navigace

Jak zahrnout vývoj Software.

  • (neregistrovaný) 82.119.249.---

    29. 3. 2010 16:20

    Hezké odpoledne.
    Chtěl bych se zeptat na toto. Např. půl roku se bude vyvíjet software, ale až další rok se bude prodávat.
    Zahrnuje se do výkazů zisků a ztrát tento vyvíjený software ? Nebo jak o tom účtovat. Děkuji. sp.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2010 7:45

      anka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Jak zahrnout vývoj Software.
      Trošku složitější a málo informací od Vás.
      Zkusím ve zkratce, detaily však si musíte dořešit (cena, použitelnost...). Jedná se pravděpodobně o SW dle vyhlášky 500/2002 §6.
      Účtujete jako o pořízení NM (vykazujete v rozvaze). Odpisujete dle §32a zákona 586/1992
      Taky pročíst ČÚS č. 013 !!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).