Hlavní navigace

závazky 36.m. spl.

  • (neregistrovaný) 217.112.162.---

    30. 3. 2010 9:22

    Dobrý den,prosím, který § určuje, že musím dát do přiznání zaávazky po 36.m po splatnosti?
    Ještě bych se chtěla zeptat, jak se z těmito fakturamy postupuje dál.Jsou to fa, které jsem si vlastně dodanila a jaks e psotupuje když to třeba zaplatím nebo když už to nebudu platit.Musím je pak nějak zrušit z účetnictví?Jde mě o to, abych to zase třeba další rok zase nedávala znovu do přiznání.
    Prosím o radu.Ještě jsem se s tím nesetkala.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2010 9:35

      Pepina (neregistrovaný) 194.213.214.---

      Re: závazky 36.m. spl.
      Jde o §23 odst.3 písm. a) bod 12. Pokud závazek posléze zaplatíte, tak si o tuto částku zase snížíte základ daně v daňovém přiznání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).