Hlavní navigace

náhrada škody - zaúčtování

  • (neregistrovaný) 90.179.61.---

    30. 3. 2010 11:14

    jak zaúčtovat náhradu škody , kterou jsme zaplatili poškozenému? Daňové nebo nedanově? Jedná se o škodu na majetku FO, mi jsme s.r.o..

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2010 11:17

      anka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: náhrada škody - zaúčtování
      Daňově, pokud vyplívá ze smlouvy. §24/zi

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).