Hlavní navigace

služba dle §10

  • (neregistrovaný) 193.86.145.---

    30. 3. 2010 13:59

    Patří vyfakturované služby dle §10 do řádku 25 DP k DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 3. 2010 14:15

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: služba dle §10
      služby dle § 10 - místo plnění při poskytnutí služby
      vztahující se k nemovistosti - místo plnění tam, kde se
      nemovitost nachází.
      dala bych do ř. 25 , pokud je nemovitost mimo ČR (ne do SH)
      do ř. 25 plnění , která nespadají do ř. 21 (=§9/1 + SH)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).