Hlavní navigace

srážková daň a DPFO

  • (neregistrovaný) 78.136.182.---

    31. 3. 2010 7:51

    Prosím o radu. Když jsem z pracovního poměru, který trval cca 1 týden dle potvrzení o zdanitelných příjmech měla : úhrn příjmu 1 719Kč (základ + srážková daň) , úhrn pojistného 585Kč, základ daně 2304Kč a skutečně srážena záloha na daň z příjmů - srážková 345Kč, uvádím toto do daňového přiznání?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2010 8:41

      Maxx (neregistrovaný) 89.103.68.---

      Re: srážková daň a DPFO
      To je nějaké divné. Podepsala jsem Prohlášení poplatníka? Pokud ano, nepůjde o srážkovou daň, ale zálohovou daň. A právem jste dostala potvrzení o zdanitelných příjmech, započítáte do DPFO §6.
      Pokud prohlášení nebylo podepsáno, bylo daněno srážkovou daní, potvrzení jste dostat neměla, příjem už by se nikam neuváděl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).