Hlavní navigace

Sleva na dani při ukončení studia

  • (neregistrovaný) 193.85.240.---

    31. 3. 2010 10:19

    Náleží zaměstnanci sleva na dani na syna za měsíc březen, když syn 25.3.2010 ukončil studium??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 3. 2010 10:26

      Vladík (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Sleva na dani při ukončení studia
      Ano, za měsíc, na jehož počátku byly splněny podmínky pro uplatnění slevy- §35c/10 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).