Hlavní navigace

OSVČ - ostatní příjmy dle § 10 a zdr poj

  • (neregistrovaný) 88.100.223.---

    6. 4. 2010 10:39

    Dobry den, jako OSVC mám ještě ostatní příjmy dle § 10 , musim i z techto prijmu odvest zdravotni pojisteni?
    Prosim poradte. Dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 4. 2010 11:22

      Js (neregistrovaný) 89.103.118.---

      Re: OSVČ - ostatní příjmy dle § 10 a zdr
      ne, ani SP ani ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).