Hlavní navigace

FO - podnikatel - platba záloh na FÚ ?

  • (neregistrovaný) 90.179.181.---

    9. 4. 2010 12:44

    Prosím o radu, přebrala jsem účetní FO - podnikatele - daň za r.2009 činila 140 tis. Musí i tato FO platit zálohy dle § 38a Zákona o DP ?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).