Hlavní navigace

zboží do 3 země

  • (neregistrovaný) 77.236.210.---

    11. 4. 2010 17:17

    Dobrý den,dostala se mi k zaúčtování vydaná fa - prodej zboží do 3 zěme.Jaké náležitosti by fa měla mít? Fa je bez dph, prosím, dle jakého paragrafu? Do které kolonky v daň. přiznání DPH přijde.děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 4. 2010 17:50

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: zboží do 3 země
      Postupujete dle § 66 ZDPH, tam máte vypsány podmínky vývozu,
      do přiznání ř. 22 v ceně bez daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).