Hlavní navigace

program na mzdy

• (neregistrovaný) 81.92.150.---

12. 4. 2010 7:36

Dobrý den, jsem začínající mzdovka. Můžete mi prosím poradit, jaký program je dle Vašich zkušeností "nejlepší"? Budu účtovat zaměstnance sice s měsíčním platem, ale jsou to směnaři. Ideální by byl program, kde jsou řádné a spolehlivé aktualizace dle změn zákonů. Sama účtuji v money, ale netroufnu si posoudit modul "mzdy", proto žádám zkušené. Jsem ochotná zakoupit i jiný program. Děkuji Vám.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 4. 2010 8:55

Kara (neregistrovaný) 82.113.44.---

Re: program na mzdy
      Výborný je program LORGA od brněnské firmy Lorga s.r.o. Je velmi dobře pochopitelný a ovladatelný, umí všechno a všechny změny jsou hlídané a a program je hned podle nich upravovaný.

• 12. 4. 2010 9:07

Kara (neregistrovaný) 82.113.44.---

Re: program na mzdy
      Napsala jsem odpověď a neobjevila se, tak to zkusím znovu. Výborný je program LORGA od brněnské firmy Lorga s.r.o. Je velmi dobře pochopitelný a ovladatelný, umí všechno a programátoři ho upravují podle přání různých uživatelů, je variabilní. Všechny změny zákonů jsou hlídané. Uživatelé kdykoli mohou zavolat a poradit se nejen např. jak co zadat, ale požádat i o radu z oblasti pracovněprávních zákonů. Pracovala jsem v minulosti i s jinými programy a tento se mně zdá vynikající.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).