Hlavní navigace

Certifikace z Ruska pro plátce z ČR

  • (neregistrovaný) 62.168.49.---

    13. 4. 2010 9:24

    Osoba povinná k dani z Ruska poskytla tuzemské osobě povinné k dani službu certifikace. Dotaz:podléhá tato služba dodanění v ČR? Můj názor: jedná se službu dle §9 odst.1, tzn. místo plnění je v tuzemsku a dle §108 odst.1písm.b jsme povinni přiznat a zaplatit daň (popř.uplatnit odpočet).. pozn.:§10h) je v tomto případě irelevantní,ten se vztahuje na službu pro zahraniční osoby nepovinné k dani...... mám pravdu? nebo máte někdo jiný názor....děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 4. 2010 10:04

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Certifikace z Ruska pro plátce z ČR
      taky bych se přiklonila k § 9/1 , dala do ř. přiznání k dph
      11 a 44

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).