Hlavní navigace

Stavba sídla firmy a DPH.

  • (neregistrovaný) 83.240.1.---

    14. 4. 2010 8:30

    Nově vzniklá firma se rozhodla postavit si na pozemku, který vložil jednatel do majetku této firmy svoje sídlo - dům. Nějaký stavební materiál kupují zvlášť, něco pro ně dělají dodavatelské firmy. Lze z těchto faktur uplatnit odpočet DPH? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 4. 2010 8:49

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Stavba sídla firmy a DPH.
      § 72 nárok na odpočet má plátce, pokud přijatá zdanitelná
      plnění použije pro uskutečnění své ekonomické činnosti

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).