Hlavní navigace

Zpět na úřad práce - podpora?

  • (neregistrovaný) 213.180.60.---

    14. 4. 2010 10:28

    Dobrý den, prosím Vás, byla jsem po ukončení rod.dovolené vedená na úřadu práce, od konce ledna jsem nastoupila do práce a zaměstnavatel se mnou ve zkušeb.době ukončil PP. Můžu se vrátit zpět na ÚP a bude mi vyplácená podpora ? Moc děkuji Ivana P.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 4. 2010 10:38

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Zpět na úřad práce - podpora?
      Na ÚP se vrátíte, jestli vám bude vyplácená podpora záleží na tom jestli máte nebo nemáte vyčerpanou podpůrčí dobu. Podívejte se na Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, § 48 a 49.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).