Hlavní navigace

změna režimu

  • (neregistrovaný) 79.170.254.---

    16. 4. 2010 10:12

    Pokud jsem se stal plátcem DPH 2.3.2010, můžu si odečíst DPH z nákupů i před registrací k DPH jako je třeba nákup PHM,aktivace intern.služeb,opravu automobilu... nebo se nárok na odpočet vztahuje jen na nákup zboží? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 4. 2010 12:22

      l (neregistrovaný) 193.86.121.---

      Re: změna režimu
      Podívejte se do § 74 zákona o DPH. Tam najdete odpovědi. Dá se uplatnit DPH jak u zboží, tak u služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).