Hlavní navigace

web

• (neregistrovaný) 77.78.92.---

18. 4. 2010 9:43

Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat na jednu věc. Chtěl jsem si na slovenském portále www.downloadportal.sk prohlédnout co tam mají za soubory ke stažení...jedná se o volně prodejný sowtware a zaregistroval jsem se. Nevšiml jsem že úplně dole pod vyplněním registrace je napsáno, že klepnutím na registrovat podepisujete smlouvu na rok a že musíte zaplatit dopředu 60,-Eur, což je 5,-Eur na měsíc. Dnes mi zaslali fakturu na zaplacení této částky. Dá se s tím něco udělat? Na této adrese jsem byl jen jednou, nic jsem nestáhl, jen jsem si prohlédl jejich databázy, což jen na to se musíte zaregistrovat.
    Od té doby jsem tam již nebyl. Po měsíci přišla faktura s tím, že jsem mohl smlouvu zrušit, ale pouze 14 dní od přihlášení....ovšem že smlouva přišla po měsíci a 6-ti dnech a ještě k tomu pouze e-mailem je mi velmi podezřelé.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 4. 2010 20:07

... (neregistrovaný) 94.138.99.---

Re: web
      Zkuste googlit, Mně třeba vypadlo hned jako první odkaz článek s registračním formulářem na hromadné podání žaloby proti provozovateli této vyčůrané "služby".
      http://rehacek.bloguje.cz/830125-trestni-oznameni-na-server-vymahajici-60-euro-za-registraci-pro-content-s-r-o.php

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).