Hlavní navigace

fa z Číny a doprava k ní..reverse charge

  • (neregistrovaný) 94.112.245.---

    19. 4. 2010 10:26

    dobrý den,
    obdržela jsem fa za dodání zboží z Číny a nyní k tomu fa od českého
    dopravce za dopravu zásilky(není plátce DPH)...musím u této fa za dopravu
    provést také reverse charge, je to tak??....děkuji moc za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 4. 2010 10:41

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: fa z Číny a doprava k ní..reverse ch
      Ano, dle § 38 se veškeré ostatní vedlejší náklady při dovozu zboží,
      zdaňují do základu daně samovyměřením.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).