Hlavní navigace

Poukázky do restaurace

  • (neregistrovaný) 119.151.184.---

    20. 4. 2010 9:45

    Dobrý den, pár vybraných zaměstnanců získali za své zásluhy od zaměstnavatele poukázky do restaurace ve výši 1000 Kč. Jak se tyto poukázky chovájí z pohledu daně a pojistného. Musím je zdanit a odvést pojistné? Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 4. 2010 10:24

      anka (neregistrovaný) 193.165.167.---

      Re: Poukázky do restaurace
      Ano, pokud se nedostanete dop §6/9/d. V restauraci asi nejsou kulturní akce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).