Re: stravné přesčas
měl by to dávat automaticky na základě Vašeho vyúčtování stravného za třeba týden nebo měsíc společně s výplatou, ale pokud Vám nic nedává, tak ho o to písemně požádejte, to je dnes běžná praxe, že zam-telé okrádají zaměstnance,kde se dá. Je otázka, zda nebude reagovat tak, že budete muset změnit zaměstnání, ale každopádně na to máte právní nárok, pokud splňujete podmínky dle ZP a měl by Vám to platit.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Město omylem zvýšilo daň z nemovitostí u bytů, pokusilo se to hodit na berňák
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
5. 5. 2010 15:33
Chtěl bych se zeptat.pracoval jsem jako řidič na rozvozu ovoce.nikdy mně nebylo vyplaceno stravné.místo práce bylo sídlo firmy.mimo fi jsem byl víc jak 5h.mám pozpátku nárok na stravné?dík za odpověď.milda