Hlavní navigace

Zahraniční pracovní cesta a stravné

  • (neregistrovaný) 88.101.75.---

    1. 6. 2010 13:48

    Prosím o radu. Při zahraniční pracovní cestě, která spadá do 2 kal. dnů se též upouští od odděleného posuzování doby trvání prac. cesty ,j-li to pro zaměstnance výhodnější nebo se toto týká jenom tuzemských prac. cest? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 6. 2010 13:59

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: Zahraniční pracovní cesta a stravné
      Ne. U více zahraničních pracovních cest v jednom dni lze sčítat pouze cesty v tomto jednom dni - § 170 odst. 4. § 163 odst. 4 se týká pouze tuzemských pracovních cest.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).