Hlavní navigace

Čerpání rezerv - poradíte?

  • (neregistrovaný) 89.29.6.---

    4. 6. 2010 9:34

    Dobrý den,když tvořím rezervu 4 roky (od.r.2005 - r.2008), musím ji v r.2009 celou vyčerpat? Je nějaký limit, který stanoví,jak dlouho mohu rezervu čerpat?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 6. 2010 9:44

      elena (neregistrovaný) 90.179.149.---

      Re: Čerpání rezerv - poradíte?
      Pokud jste zahájili čerpání v roce 2009, můžete dočerpat v roce 2010.Pokud ji v tomto roce 2010 nedočerpáte, musíte její nedočerpanou část letos zrušit /zákon o rezervách § 7 odst. 6/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).