Hlavní navigace

Daňový domicil

  • (neregistrovaný) 90.182.32.---

    14. 6. 2010 11:44

    dobrý den,
    máme zaměstnankyni-Ukrajinku k 30.1.2008 má od FÚ Potvrzení o daňovém domicilu. Potvrzení trvá neomezeně nebo se musí každý rok obnovovat? nyní se jí narodilo dítě-může pak uplatňovat měsíčně daň.zvýhodnění nebo si musí podat sama daň.přiznání?
    předem děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 6. 2010 9:16

      dana+ (neregistrovaný) 78.24.15.---

      Re: Daňový domicil
      Může i měsíčně.

      596/1992 §2 odst.2 §35ba odst2 §35c odst 2

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).