Hlavní navigace

Evidence hasicích přístrojů

• (neregistrovaný) 62.168.49.---

16. 6. 2010 8:02

jako škola, p.o. evidujeme hasicí přístroje pod inventárními čísly a to podle názvu, ceny, výrobního čísla, druhu, umístění, roku výroby. Problém nastává při revizích, kdy revizní technik klidně vymění při drobné opravě přístroj, který jsme loni zakoupili a zaevidovali za jiný, starší a kdo ví odkud a napíše, že se jednalo pouze o opravu. Do revizní zprávy uvede sice stavy, názvy a výrobní čísla HP, které nově umístí , ale ty v případěch oprav a vyřazení nesouhlasí s tím, co bylo v revizce loňský rok (protože místo opravy vyměnil kus za kus a nenamáhal se napsat, který HP vyměnil a pův. výrobní číslo.).. Mám teď problém. Při vyřazování prostě nedokážu určit inventární čísla, která mají být vyřazena. Nic nesouhlasí - ani ceny, ani názvy, ani čísla. A technik tvrdí, že je to OK. Že je to stejné jako u výměny plynových bomb. Kus za kus a je jedno, že jsem zakoupila novou a dostanu starou.. Jsem bezradná jakým způsobem mám postupovat při evidenci, když na mně vedení tlačí, aby bylo všechno dopodrobna podchyceno včetně nových zakoupených kusů a jednou za rok mi v tom technici udělají "bordel" a nechají na mně ať si to vyřeším... Máte s tím někdo zkušenost?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 6. 2010 13:25

dana+ (neregistrovaný) 78.24.15.---

Re: evidence hasicích přístrojů
      Aktualizujte si databázi hasicích přístrojů nahrazenými přístroji na základě revizní správy. Zjistěte, zda záměnou starších a novějších nedošlo ke krácení práv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).