Hlavní navigace

Srážky ze mzdy

  • (neregistrovaný) 95.173.76.---

    17. 6. 2010 13:05

    Mohu srážet půjčku z FKSP bez ohledu na životní minimum?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 6. 2010 9:01

      xy5

      Re: srážky ze mzdy
      pokud srážíte ze mzdy, potom se podívejte na § 148 Zák.pr.
      pokud bude platit např. hotově do pokladny firmy, pak může platit částku, kterou dohodnete (tedy vyšší)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).