Hlavní navigace

Vystavení Fa do země mimo EU

  • (neregistrovaný) 212.80.64.---

    19. 6. 2010 8:40

    Prosím, jak je to s vystavením faktury do nečlenského státu EU? Jsme plátci DPH.

    DĚKUJI!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 6. 2010 8:53

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: Vystavení Fa do země mimo EU
      pak se jedná o vývoz zboží dle § 66 ZDPH
      podmínky vývozu najdete v tomto §. uvádí se do ř. 22 přiznání v ceně bez daně.
      vývozem se rozumí výstup zboží z území ES na území třetí země. jste povinni prokázat daňovým dokladem výstup zboží z území ES potvrzené celním orgánem.den uskutečnění je den výstupu z území ES.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).