Hlavní navigace

Nemoc při ÚP

  • (neregistrovaný) 89.103.3.---

    21. 6. 2010 10:46

    Zdravím, rád bych věděl, zdali se prodlužuje podpůrčí doba na ÚP v nemoci o její dobu trvání ? Jsem na PN a lekař tlačí na ukončení. Zdr.stav není optimální k výkonu. Nevím jestli souhlasit a s doléčení souběžně na ÚP, nebo nesouhlasit v rozhodnutí dr. Na koho se obrátit v případě nesouhlasu. Dík

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 6. 2010 11:14

      Lenka2 (neregistrovaný) 193.85.70.---

      Re: nemoc při ÚP
      Vy diskutujete s doktorem, zda ukončit PN? zajímavé :)

    • 21. 6. 2010 13:28

      Katka2 (neregistrovaný) 82.99.161.---

      Re: nemoc při ÚP
      S rozumným lékařem lze diskutovat o všem, i o PN :), s běžným o ničem :(. Mně zas není jasné, proč souběžně PN a ÚP.

    • 21. 6. 2010 13:52

      Jitule (neregistrovaný) 193.165.74.---

      Re: nemoc při ÚP
      (2) Uchazečem o zaměstnání se nemůže stát fyzická osoba v době, po kterou
      a) je uznána dočasně neschopnou práce,
      viz. § 25 zákona o zaměstnanosti č. 435/2004.
      Po tuto dobu nenáleží ani podpora v nezaměstnanosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).