Hlavní navigace

Prodej podniku jednou smlouvou

  • (neregistrovaný) 77.237.146.---

    23. 6. 2010 16:45

    Platí se daň z příjmu při prodeji jednou smlouvou? POkud ano, z čeho se vypočítá daň ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 6. 2010 14:07

      dana+ (neregistrovaný) 78.24.15.---

      Re: Prodej podniku jednou smlouvou
      Základem daně je rozdíl, o který příjmy, s výjimkou příjmů, které nejsou předmětem daně, a příjmů osvobozených od daně, převyšují výdaje
      ZDP §23

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).