Hlavní navigace

Skončení PP ve zkušební době

  • (neregistrovaný) 90.179.213.---

    24. 6. 2010 9:59

    zaměstnanec je ve zkušební době, nastoupil na nemocenskou, můžu s ním skončit PP ve zkušební době i v prvních 14 dnech, nebo až 15 den?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 6. 2010 11:12

      MVO (neregistrovaný) 195.47.88.---

      Re: skončení PP ve zkušební době
      aby nemohl vzniknou žádný spor, mi ukončujeme až po uplynutí 14 dní..

    • 24. 6. 2010 11:26

      RenataH (neregistrovaný) 80.188.42.---

      Re: MI také -dle §66/1 ZP
      >>>zaměstnanec je ve zkušební době, nastoupil na
      >>>nemocenskou, můžu s ním skončit PP ve zkušební době i
      >>>v
      >>>prvních 14 dnech, nebo až 15 den?
      >>viz § 66/1 ZP.
      >
      >aby nemohl vzniknou žádný spor, mi ukončujeme až po
      >uplynutí 14 dní..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).