Hlavní navigace

DUZP při dovozu zboží

  • (neregistrovaný) 217.117.216.---

    27. 6. 2010 11:04

    Dobrý den,
    čím se prosím řídí určení data zdanitelného plnění při dovozu zboží z EU. Na zboží byla předem zaplacena záloha, je to datum této platby, nebo jiné?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 6. 2010 8:44

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DUZP při dovozu zboží
      zdanitelné plnění při dovozu je uskutečněno a daňová povinnost vzniká propuštěním zboží do celního režimu volný oběh, do celního režimu aktivní zuštechťovací styk v systému navracení, propuštěním zboží do celního režimu dočasné použití
      § 23 ZDPH
      použije se kurz stavenený dle § 38 , dle celních předpisů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).