Hlavní navigace

DPH při rekonsturkci koupelny v RD

  • (neregistrovaný) 85.207.60.---

    7. 7. 2010 7:23

    Dobrý den,
    jaká sazbu DPH uplatní dodavatel při rekonstrukci koupelny v rod. domě, kdy dodává i materiál?
    Dodavatel chce účtovat 20% na materiál a 10% na práci. Je to tak správně? Domnívám se, že by celá zakázka měla být účtována s 10% sazbou DPH.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 7. 2010 7:42

      annonym (neregistrovaný) 85.132.219.---

      Re: DPH při rekonsturkci koupelny v RD
      Celá zakázka bude s 10 % DPH. neprodává zboží, ale poskytuje stavební práce - rekonstrukci dle § 48. Je jedno, že materiál nakoupil s 20 % DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).