Hlavní navigace

DPH - krácení či ne ??? - spěchá

  • (neregistrovaný) 213.192.10.---

    8. 7. 2010 9:07

    Dobrý den, moc prosím o radu. Jsme s.r.o., plátci DPH, provozující lékárnu, od 1.6.2010 vstupuje do s.r.o. služba lékaře ( nové středisko ) - tato činnost je dle §58 zákona o DPH osvobozena od daně bez nároku na odpočet daně. Fakturovat budu zdravotním pojišťovnám bez DPH. Je třeba neuplatňovat nebo krátit odpočet DPH na vstupu u plnění přijatých v souvislosti s osvobozeným plněním na výstupu??? ( např. nákup materiálu....).
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).