Hlavní navigace

Prodej ojet.tahače na Slovensko??Prosím

  • (neregistrovaný) 88.102.241.---

    9. 7. 2010 15:42

    Dobrý den,
    prosím o radu.
    Vedeme DE, plátci DPH. Prodáváme ojetý tahač, máme ukončený leasing, je zařazen v drobném dlouh.hmotném majetku za ZC.

    Kupující má firmu na Slovensku-Slovenské DIČ.
    Jak bude vypadat faktura, co tam musím uvést, fakturuje se bez DPH.Jakou větu musím na faktuře uvést.

    Prosím bude se mě týkat souhrné hlášení?

    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 7. 2010 18:25

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: Prodej ojet.tahače na Slovensko??Pro
      provádíte dodání zboží do EU jako plátce plátci- dáte do DP ř. 20 v ceně bez daně a do souhrnného hlášení kod 1 - uvedete dle § 64 dodání zboží do EU zdaní příjemce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).