Hlavní navigace

OSVČ-a DPP syna o prázdninách

  • (neregistrovaný) 88.101.75.---

    12. 7. 2010 12:58

    Prosím o radu můžu jako OSVČ uzavřít se synem, studentem DPP?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 7. 2010 13:29

      Petr J. (neregistrovaný) 88.101.75.---

      Re: OSVČ-a DPP syna o prázdninách
      A prosím Vás na základě jakého zákona, zákoníku práce? Jaký §?
      Děkuji

    • 12. 7. 2010 13:54

      Máša (neregistrovaný) 80.251.252.---

      Re: OSVČ-a DPP syna o prázdninách
      § 75 zákoníku práce je DPP, § 318 zákoníku práce je zákaz zaměstnávání manželky, zakázáno je dále zaměstnávat děti do 15let. Ale žádný paragraf, který by přikazoval nebo zakazoval zaměstnat syna není, záleží, co Vás konkrétně zajímá.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).