Re: Hlídání příjmů,aby jste nespadli do
DE :)
Pokud účtujete pravidelně, pak je nejjednoduší po fakturaci vždy vybrat 12 předcházejících měsíců a sledovat fakturovanou částku.
Jinak pokud víte měsíční součty můžete i v xls.
Berou se fakturační příjmy a dále příjmy s ostatních ekonomických činností ( pokud nejsou příležitostné) - např. pronájem.
Re: Hlídání příjmů,aby jste nespadli do
Takže si udělám tabulku v Excelu příjmy př. od ledna do prosince 2009 a pak. přičtu novou částku za leden let.roku mínus odečtu částku loňského roku za leden atd.atd. :o) chápu to dobře?? pronájem nemám,jen příjmy z živnosti.... moc díky
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Dva květnové svátky před námi. Během kterého nakoupíte a během kterého nikoli?
Jako vstup na ligu zdarma? Lidé cupují kulturu pro všechny a bojí se o kvalitu muzeí
Fond dal facku všem občanům ČR, ti totiž nakonec dotace pro Agrofert nejspíše zaplatí
Proč někomu přijdou od berňáku dvě složenky k dani z nemovitostí?
Jedno rozhodnutí vás může připravit o starobní důchod. Jak to zvrátit?
Prodal byt, aby mohl pražit. Dnes má Michal jednu z nejlepších káv v Evropě
25. 7. 2010 18:48
Jaký trik máte na hlídání si příjmů,aby jste nespadli do DPH? Máte nějakou tabulku nebo program,kde zjistíte,že se blížíte milionu?
A do posl. 12měsíců se počítá příjmy,které už mám "na účtě či v ruce" nebo vystavené faktury??
Děkuji