Hlavní navigace

Evidence docházky - ručně nebo na PC

  • (neregistrovaný) 90.176.15.---

    26. 7. 2010 13:04

    Dobrý den,

    chci se zeptat na Vaše názory a praktiky.
    Je někde v zákoně stanovené, jak mají zaměstnanci evidovat svojí docházku (u nás si zaměstnanci zapisují docházku sami)?
    Ručně nebo na PC např. v excelu?

    Vím, že je třeba doplňovat min. čas příchodu, odchodu a přestávky.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 7. 2010 13:12

      jasná (neregistrovaný) 78.157.177.---

      Re: Evidence docházky - ručně nebo na PC
      Řekla bych, že není důležité jakou formou bude docházka vedená, hlavně, aby byla vedena pravdivě a včas.

    • 26. 7. 2010 13:23

      Petra. (neregistrovaný) 193.179.179.---

      Re: Evidence docházky - ručně nebo na PC
      My evidujeme ručně - každý zaměstnanec sám do tabulky - a ještě s tím nebyl problém jak na kontrole OSSZ nebo ZP, tak na kontrole inspektorátu bezpečnosti práce.

    • 26. 7. 2010 14:12

      pája

      Re: Evidence docházky - ručně nebo na PC
      Docházku si můžete ve firmě evidovat,jak chcete, nebo ji nemusíte evidovat vůbec, ale pročtěte si § 96 ZP, co jste jako zam-tel povinni evidovat, a to je dost podstatný rozdíl oproti docházce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).