Re: Potvrzení o studiu&vyuč.list
ze zákona se prokazuje : "potvrzením školy, že zletilé dítě žijící s poplatníkem v domácnosti se soustavněpřipravuje na budoucí povolání studiem nebo předepsaným výcvikem"
forma předepsaná není - takže si myslím asi snad ano, také by záleželo na případné "osobnosti" toho kdo by kontroloval
Re: Potvrzení o studiu&vyuč.list
nechápu, na co nyní potřebujete pro daň. zvýhodnění potvrdit, že syn studoval v r. 2009/2010
pokud chtěl uplatňovat měsíčně, tak měl doložit na zač. září 2009 potvrz. o studiu na šk. r. 2009/2010
pokud neuplatňoval zam-ec daň. zvýhodnění, tak ho může uplatnit za r. 2009 v daň. př. (musel by si podat daň. př. na FÚ) a za r. 2010 by mohl doložit buď k RZD nebo do daň. př. na FÚ
každopádně bude muset doložit potvrz. o studiu, že opravdu ve šk. r. 2009/2010 studoval
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
11. 8. 2010 7:32
Zaměstnanec mě nedonesl od svého syna(19 let) potvrzení o studiu, ale přinesl mě vyuční list,vysvědčení z posl.ročníku a vysvědčení o závěrečné zkoušce.Je to vydáno pro šk.rok 2009/2010, forma vzdělávání:denní. Myslíte, že těmito dokumenty můžu nahradit potvrzení o studiu?