Hlavní navigace

Technické zhodnocení

  • (neregistrovaný) 217.195.163.---

    24. 8. 2010 16:44

    Dobrý den,

    prosím o radu - s.r.o. nakoupilo bytovou jednotku, k 19.4. dnem zápisu do katastru zařadilo do majetku. V květnu byla instalována kuchyňská linka za 60tis. Kč, zařadili jsme jako technické zhodnocení. V červnu pak proběhla instalace žaluzií (cca 8tis.) a instalace vestavěné skříně (cca 23tis.). Je možno zařadit jako samostatné technické zhodnocení i žaluzie a vestavná skříň, pokud nedosahují vstupní ceny 40tis.kč? Podle mého ano dle §33/1, kde je uvedeno, že musí TZ dosáhnout 40tis. za zdaňovací období, což bychom splnili.

    Díky za názory.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).