Re: Proforma faktura z DE - kdy doplnit
dph bych určitě přiznala až po doplnění údajů na fakturu dle § 35.
jeho podmínkou je doplnění data pořízení zboží, sazba, částka a datum doplnění údajů.
nemůžte doplnit údaje na fakturu, pokud jste ještě nepořídili zboží. a pokud jste ještě nepořídili zboží, nemáte co zdaňovat.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
31. 8. 2010 12:56
Prosím o radu, obdržela jsem 23.8.2010 proforma fakturu na zboží z Německa, 31.8.2010 jsem jí zaplatila. Kdy mám povinnosti přiznat daň? Dle par. 25 k 15. dni v následujícím měsíci po pořízení zboží nebo ke dni vystavení daň. dokladu pokud je to před 15. dnem následujícího měsíce po pořízení zboží. Zboží dopraví až v září a asi pošlou i daň. doklad. Musím přiznávat DPH ze zaplacené zálohy ke dni zaplacení? Doposud jsem měla jen pořízené zboží a daň.doklad. Děkuji