Hlavní navigace

Náhradní hlášení o PN

  • (neregistrovaný) 94.127.129.---

    1. 9. 2010 5:54

    Prosím slyšeli jste někdo o tom, že když je PN kratší jak 3 dny,
    vystavuje lékař pouze náhradní hlášení i bez čísla prac.neschopnosti?? (Bílý tiskopis) Já jsem myslela, že se toto vystavuje pouze v případě ztráty původní neschopenky. Je nějaká změna?? Popř. kde bych to našla??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 9. 2010 12:42

      ja (neregistrovaný) 91.195.107.---

      Re: Náhradní hlášení o PN
      Tiskopis pracovní neschopnosti musí být v případě pojištěnce vystaven vždy, i kdyby pracovní neschopnost trvala jeden den. Lze odkázat na § 67 ZNP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).