Hlavní navigace

Nárok na hledaní HPP při výpovědi §52c??

  • (neregistrovaný) 89.102.184.---

    6. 9. 2010 11:25

    mám nárok - kdysi to tak bývalo na volno/placené?neplacené?/ na hledání nového zaměstnání, dostala jsem výpověd dle § 52c a jsem nyní ve výpovědní lhůtě? a dle jakého paragrafu , kdyby ANO.
    díky za odpověd Maty

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).