Hlavní navigace

Osvobozei od DPH - predpis - fa do DE

  • (neregistrovaný) 77.48.51.---

    11. 9. 2010 11:05

    Dobry den.
    Poskytuji sluzbu do DE, budu fakturovat bez DPH, nebot ja i protistrana jsme platci DPH. Protistrana chce mit na fakture uvedeno, podle jakoho predpisu je fakturovano bez DPH. Prosim, co se na tu fakturu pise? Poradite nekdo? Klidne me to uvedte i v ANJ ci NEJ. Diky moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 9. 2010 11:43

      Jana N. (neregistrovaný) 82.114.218.---

      Re: osvobozei od DPH - predpis - fa do D
      při poskytnutí služby do EU plátci je místo plnění tam, kde má příjemce služby sídlo.
      to je v případě základních služeb.kdy se řídíme § 9/odst.1 zákona o DPH.,
      pak jsou specifické služby, dle paragrafů 10...., tam se místo plnění mění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).